ASYSTENT PROJEKTANTA SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

    do negocjacji
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    5 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    27 kwietnia 2021

Firma Scoon Hardware Lab poszukuje osób na stanowisko: asystent projektanta sieci i urządzeń telekomunikacyjnych.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie i kompletowanie dokumentacji projektowej;
• Przygotowywanie rysunków, opisów, zestawień;
• Tworzenie rysunków do dokumentacji powykonawczych wybudowanych sieci
• Wyjazdy na wizje lokalne – praca w terenie, przygotowywanie dokumentacji fotograficznej;
• Kontakty z administracjami, zarządcami budynków oraz zleceniodawcami i klientami.

Wymagania:

• Znajomość programów typu AutoCad;
• Minimum średnie wykształcenie w kierunku technicznym (telekomunikacja, elektronika / elektryka, dziedziny pokrewne);
• Obsługa komputera w tym środowiska Office (Excel, Word);
• Odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie w pracy;
• Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań;
• Minimalne doświadczenie przy budowie sieci (instalacji) kablowych telekomunikacyjnych lub elektrycznych;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Ciekawą i ambitną pracę w dynamicznie działającej firmie na rynku lokalnym;
• Realny wpływ na rozwój firmy;
• Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pracę w zgranym zespole w kilkudziesięcioosobowej firmie;
• Życzliwą kulturę pracy;
• Pracę na pełny etat na umowę o pracę;
• Ubezpieczenie pracownicze.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prześlij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@scoon.pl

Telefon kontaktowy: 16 733 99 99