Automatyk-programista PLC

  • Opublikowano:
    7 miesiące temu
  • Kategoria:
    Informatyka
  • Ostateczny termin:
    7 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Firma B&P Engineering poszukuje chętnych na stanowisko

Zakres zadań :

  • Programowanie sterowników PLC/paneli operatorskich dla maszyn i rządzeń objętych zakresem działania pracodawcy
  • Tworzenie projektów układów sterowania z wykorzystaniem sterowników PLC dla urządzeń objętych zakresem działania pracodawcy
  • Współudział w przygotowaniu dokumentacji wykonawczej dla wytwarzanych urządzeń
  • Wykonywanie schematów połączeń dla produkowanych układów sterowania przy użyciu oprogramowania WSCAD lub podobnego ( E-PLAN)
  • Współudział przy wykonywaniu szaf zasilająco – sterowniczych ze sterownikami PLC
  • Uruchamianie urządzenia na liniach technologicznych zawierających układ sterowania i układy wizualizacji u kontrahentów pracodawcy
  • Testowanie i wdrażanie nowego oprogramowania
  • Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, informatyczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Poszukujemy osób z pasją i zaangażowaniem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com