Elektryk

    do negocjacji
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Ostateczny termin:
    7 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Firma B&P Engineering poszukuje chętnych na stanowisko

ELEKTRYK

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Współudział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej
  • Współudział przy wykonywaniu szaf zasilająco-sterowniczych ze sterownikiem PLC
  • Prowadzenie prac remontowych maszyn i urzadzeń elektrycznych
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych, oświetleniowych oraz AKPiA
  • Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań

Wymagania :

  • Wykształcenie minimum średnie związane z branżą elektryczną i automatyczną (elektryk, mechatronik, automatyk, bądź pokrewne kierunki)
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku elektryka
  • Uprawnienia-elektryczne Gr. I do 1kV ew. powyżej
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość podstawowych materiałów elektrycznych do prefabrykacji szaf zasilająco sterowniczych oraz automatyki maszyn przemysłu spożywczego i komponentów AKPiA
  • Dyspozycyjność-praca również w delegacji
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com