Instruktor/Szkoleniowiec spawania

  • Opublikowano:
    7 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Ostateczny termin:
    7 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Zakres zadań:

  • Prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych ze spawania metodą TIG-spawanie stali nierdzewnej
  • Prowadzenie zajęć z nauki czytania i właściwej interpretacji rysunku technicznego
  • Zapoznawanie pracowników ze specyfikacją zawodu spawacza
  • Ocena złączy spawanych szkolonego personelu
  • Przeprowadzenie i nadzór nad okresowymi testami i egzaminami wewnętrznymi szkolonego personelu
  • Nadzór nad wprowadzeniem nowych spawaczy w procesy produkcyjne obowiązujące w Spółce
  • Bieżące monitorowanie postępów umiejętności szkolonego personelu w roli spawaczy na docelowych obszarach produkcyjnych

Wymagania

  • Ukończony kurs spawania metodą TIG-spawanie stali nierdzewnej
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Wymagane min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza w zakresie spawania stali nierdzewnych
  • Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie pedagogiczne
  • Znajomość materiałów używanych w produkcji
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i sprzętu spawalniczego
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
  • Obsługa komputera

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com