Kierownik produkcji

  • Місцезнаходження:
  • Зарплата:
    до торгування
  • Тип вакансії:
    Pełny etat
  • Опубліковано:
  • Категорія:
    Administracja Biurowa
  • Крайній термін:
    7 March 2020
  • Стать:
    Чоловік, Жінка, Інший

Firma B&P Engineering poszukuje chętnych na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sferę produkcji, wyniki, terminowość realizacji zamówień
  • Efektywne zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem
  • Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji
  • Skuteczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacji kosztów
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych
  • Współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwoju Spółki w sferze produkcji
  • Podnoszenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych Spółki

Wymagania

  • Doskonała organizacja pracy
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją
  • Komunikatywna znajmość języka niemieckiego i/lubn angielieskiego (dodatkowy atut)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dynamizm w działaniu i zorientowanie  na sukces
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com