Kierownik utrzymania ruchu

  • Opublikowano:
    7 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Ostateczny termin:
    7 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Firma B&P Engineering  poszukuje chętnych na stanowisko

Zakres zadań:

  • Zarządzanie obszarem Utrzymania RUchu
  • NBadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń
  • Planowanie i realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
  • Analiza przyczyny i skutków awarii podległych maszyn i urzadzeń
  • Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników
  • Współpraca z serwisami zenwętrznymi oraz dostawcami
  • Organizowanie i nadzorowanie bezpiecznej eksploatacji oraz konserwacji maszyn i rządzeń  zgodnie z przepisami energetycznymi, ppoż. , oraz BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektronik/automatyk
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem  i organizacji pracy zespołu
  • Umiejętność delegowania zadań oraz motywowania zespołu
  • Umiejętność budowania relacji wewnątrz organizacji
  • Czytanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Znajomość budowy maszyn
  • Znajomość wymogów prawnych dotyczących dokumentacji i bezpieczeństwa maszyn

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com