MECHANIK OBSŁUGI – ŚLUSARZ

  • Opublikowano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Ostateczny termin:
    7 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Firma LOT AMS poszukuje pracownika na stanowisko

Mechanik obsługi- ślusarz

Główne zadania

  • Wykonywanie napraw i modyfikacji części lotniczych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień ślusarskich ( trasowanie, gwintowanie, rozwiercanie);
  • Podstawowej umiejętności posługiwania się narzędziami pneumatycznymi (szlifierka, wiertarka, nitownice);
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami hydraulicznymi
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym równoważnym
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od osiąganych wyników
  • Pakiet socjalny

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją

Oferujemy pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego, pakiet socjalny, atrakcyjne benefity pozapłacowe.