Młodszy Specjalista ds. Handlowych – POLNA

  • Opublikowano:
    2 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    7 lutego 2021
    Mężczyzna, Kobieta, Inne
Zakłady Automatyki „POLNA” S.A. w Przemyślu
lider automatyki przemysłowej, wytwarzający produkty dla petrochemii, energetyki zawodowej
i ciepłowniczej, gazownictwa i chemii zatrudnią osobę na stanowisku:
Młodszy Specjalista ds. Handlowych
Miejsce pracy: Przemyśl
(nr ref.: MH/01/2020)

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • obsługa Klientów, dbałość o wzajemne relacje z obecnymi, jak i nowymi Klientami firmy
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • realne możliwości realizacji własnych pomysłów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • udział w szkoleniach zawodowych