Młodszy Specjalista ds. Logistyki

    do negocjacji
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    3 miesiące temu
  • Kategoria:
    Transport/Spedycja/Logistyka
  • Ostateczny termin:
    31 maja 2019
  • Języki:
    Polski

Miejsce pracy: Przemyśl

Region: podkarpackie

Numer referencyjny: WMS/02/2019P

IT PIAST Sp. z o.o.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft oraz autoryzowanym partnerem firmy IFS. Od wielu lat z sukcesem wdrażamy oprogramowanie, które zarządza kluczowymi procesami biznesowymi przedsiębiorstw.

Poszukujemy młodych i ambitnych ludzi, zainteresowanych pogłębianiem wiedzy o sposobach zarządzania różnymi rodzajami firm.

Wierzymy, że niewielkie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych nie jest istotną przeszkodą w staniu się dobrym wdrożeniowcem.

Opis stanowiska:

  • Zbieranie wymagań i na ich podstawie przeprowadzanie analizy potrzeb klienta w obszarze logistyki magazynowej.
  • Opracowywanie analizy przedwdrożeniowej oraz dokumentacji wdrożeniowej, na podstawie której powstanie system dopasowany do potrzeb klienta.
  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników systemu.
  • Prowadzenie konsultacji merytorycznych, rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem systemu w danej firmie.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość merytoryczna z zakresu logistyki magazynowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dyspozycyjność (praca na pełny etat).
  • Komunikatywność, rzetelność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe ATUTY:

  • Znajomość środowiska MS Dynamics AX lub IFS.
  • Znajomość systemów WMS.
  • Chęć nauki lub umiejętności programowania w X ++.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft (w tym MS Dynamics AX).
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft.
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”.
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport (po okresie próbnym).

Ważne jest by braki rekompensować ciągłym zaangażowaniem we własny rozwój oraz chęcią pogłębiania wiedzy tak, by przyniosło to korzyść dla zespołu, w którym się pracuje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres: praca.przemysl@itpiast.com