Operator CNC

  • Opublikowano:
    7 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Ostateczny termin:
    6 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Firma B&P Engineering poszukuje pracowników na stanowisko

OPERATOR CNC

Zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarki CNC
  • Pobranie półwyrobu
  • Pomiar obrobionego detalu w oparciu o rysunek wykonawczy, obsługa narzędzi pomiarowych
  • Ustawianie narzędzi skrawających
  • Przeprowadzenie obsługi codziennej obrabiarki (sprawdzenie poziomu płynów, uzupełnianie w przypadku niskiego stanu, usuwanie wiór, sprzątanie obrabiarki)
  • Gratowanie wykonanego detalu oraz przekazanie detalu na kolejną operację

Wymagania

  • Certyfikat operatora obrabiarek CNC
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe przy pracy na obrabiarkach CNC
  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Precyzja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com