OPERATOR KOPARKI RENTRANS EAST

    do negocjacji
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    2 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    12 lutego 2021
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

RENTRANS EAST Sp. z o.o. Krówniki – Przemyśl,
zatrudni : OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ

Zakres obowiązków:

– załadunek wagonów i samochodów

WYMAGANIA:

– Uprawnienia na koparkę,

– Dyspozycyjność,

– Bardzo dobra organizacja pracy
– Dokładność, sumienność i odpowiedzialność

– Prawo jazdy kat „B”

– Mile widziane dodatkowe uprawnienia i szkolenia

OFERUJEMY:
– Konkurencyjne wynagrodzenie
– Możliwość rozwoju

W tytule prosimy o wpisanie „OPERATOR KOPARKI

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Doświadczenie:

  • operatora koparki: 1 rok (Preferowane)