Pracownik biurowy – Fibris

    do negocjacji
  • Typ pracy:
    Staż
  • Opublikowano:
    4 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    19 lutego 2021
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do systemu  zamówień od klientów
  • Telefoniczna obsługa klientów
  • Wystawianie i archiwizacja dokumentów
  • Budowaniem pozytywnych relacji z klientami firmy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie / wyższe o kierunku logistycznym będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego ,
  • znajomość pakietu MS Office, Microsoft Excel
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
  • status osoby bezrobotnej, zarejestrowanej w Urzędzie Pracy

Oferujemy:

  • staż w dużej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej z możliwością zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • pracę w miłej atmosferze.