Pracownik produkcyjny

  • Opublikowano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Ostateczny termin:
    7 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Firma B&P Engineering poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych:spawalniczych, szlifierskich, ślusarskich
  • Wypełnianie obowiązujęcej na stanowisku dokumentacji
  • Dbałość o produkty oraz narzędzia powierzone do realizacji zadań
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dbanie o jakość prowadzonego procesu produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy

Wymagania

  • Chęć zdobywania kwalifikacji spawalniczych, ślusarskich, monterskich
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Dbałość o jakość pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w działa produkcyjnych będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com