Ratownik medyczny

  • Opublikowano:
    3 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    21 lutego 2021
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Obowiązki:

zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym na stronie internetowej:http://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/bie/praca-w-biosg/pracownicy-cywilni/23100,GRUPA-STANOWISK-POMOCNICZYCH-ROBOTNICZYCH-I-OBSLUGI.html Świadczenie ratownictwa medycznego osobom w stanie zagrożenia zdrowia.

Wymagania: Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: ratownictwo medyczne
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: ratownictwo medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Kandydaci ubiegający się do pracy powinni w nieprzekraczalnym terminie do d.28 lutego 2020r.przesłać drogą pocztową na adres: B.O.S.G. Wydział Kadr i Szkolenia, ul.Mickiewicza 34 ,37-701 Przemyśl lub złożyć osobiście w Kancelarii Jawnej B.O.S.G. wymagane dokumenty.zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym na stronie internetowej:http://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/bie/praca-w-biosg/pracownicy-cywilni/23100,GRUPA-STANOWISK-POMOCNICZYCH-ROBOTNICZYCH-I-OBSLUGI.

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 34, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy