Spawacz TIG

  • Opublikowano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Ostateczny termin:
    6 marca 2020
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Firma B&P Engineering poszukuje pracowników na stanowisko

Spawacz TIG

  • Zakres obowiązków
  • Przygotowanie powierzchni do spawania
  • Spawanie konstrucji stalowych, maszyn i urządzeń, zbiorników,
  • Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
  • Odczyt rysunku technicznego

Wymagania

  • Uprawnienia spawalnicze TIG 141, 135
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej
  • Pracowitość, sumiennośc, dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com