Specjalista ds. Obsługi Klienta – Pix Art

  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Ostateczny termin:
    17 lutego 2021
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Wymagania:
Sprawne posługiwanie się komputerem
Ogólna wiedza z zakresu tworzenia stron www, Internety, hostingu, pozycjonowania stron
Bardzo dobra organizacja własnej pracy
Umiejętność pracy pod presją czasu
Łatwości nawiązywania kontaktów
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:
Bieżąca obsługa mailowa i telefoniczna klientów
Przygotowanie ofert i umów z klientami
Nadzór nad zleceniami oraz dbałość o terminowość ich realizacji
Praca z systemem CRM
Fakturowanie

Dodatkowym atutem będzie:
bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
wykształcenie techniczne lub informatyczne

Oferujemy:
pracę w nowej rozwijającej się spółce
miłą atmosferę w pracy
możliwość indywidualnego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy do wysłanie CV na maila.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.