SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA – Piotruś Pan

    do negocjacji
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    3 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    5 marca 2021

Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa – jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 42 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy 1000 pracowników. Więcej informacji o nas na www.piotruśpan.pl oraz www.ppan.pl

Obecnie do oddziału firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Piotruś Pan, 37-700 Przemyśl, ul. Nestora 8

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • udział w szkoleniach
  • zapewniamy rozwój zawodowy
  • dajemy szansę na awans

Twoje zadania:

  • Nadzór i realizacja zagadnień związanych z ochroną środowiska / nadzór nad realizacją umowy, współpraca z odbiorcami odpadów
  • Prowadzenie rejestrów i statystyk danych z zakresu ochrony środowiska oraz bieżąca analiza w odniesieniu do obowiązujących wymagań prawnych
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska: – o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami,
  • – o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami,
  • – o wytworzonych odpadach i o gospodarowaniu odpadami
  • Sporządzanie sprawozdań z emisji zanieczyszczeń do powietrza (KOBiZE)
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu stosowania ustawy o niemarnowaniu żywności
  • Nadzór nad przestrzeganiem oraz wykonaniem zaleceń wynikających z decyzji administracyjnych
  • Nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska
  • Współpraca z poszczególnymi działami w Spółce w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (Państwowa Straż Pożarna, WIOŚ)
  • Monitorowanie i raportowanie o zmianach w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz proponowanie działań naprawczych

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego
  • Doświadczenia zawodowego na takim samym stanowisku (minimum 1 rok)
  • Znajomości przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • Dobrej znajomości MS Office

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: rekrutacja@ppan.pl z tematem w e-mailu:

Dokumenty można złożyć także osobiście w siedzibie spółki w dziale kadr tel. 016 675 27 60, 16 675 27 61.

Proszę na końcu CV umieścić aktualną zgodę RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko specjalista ds. ochrony środowiska zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.