Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

  • Opublikowano:
    5 miesiące temu
  • Kategoria:
    Transport/Spedycja/Logistyka
  • Ostateczny termin:
    5 maja 2021
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Zakres obowiązków

– wprowadzanie do systemu i realizacja zamówień od klientów

– telefoniczna obsługa klientów

– wystawianie dokumentów handlowych

– archiwizacja zamówień

– współpraca z firmami logistycznymi (organizowanie transportu)

– budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy

Wymagania

– wykształcenie średnie / wyższe

– komunikatywna znajomość języka angielskiego

– znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

– znajomość pakietu MS Office, Microsoft Excel

– komunikatywność i samodzielność w działaniu

– umiejętność pracy w zespole

– dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

Oferujemy

– pracę w dużej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę

– możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

– narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

– pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy kariera@fibris.pl z dopiskiem w tytule listu: Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fibris Spółka Akcyjna z siedzibą w Przemyślu (37-700), ul. Ofiar Katania 17 moich danych osobowych do celu prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Przyjmuje do wiadomości, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat mogę uzyskać w siedzibie Fibris S.A. znajdującej się pod adresem 37-700 Przemyśl, ul. Ofiar Katania 17, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 16 675 96 88 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres iodo@fibris.pl. Posiadam także prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.