Sprzedawca/Konsultant – APART

  • Opublikowano:
    3 miesiące temu
  • Kategoria:
    Marketing
  • Ostateczny termin:
    21 lutego 2021
    Mężczyzna, Kobieta, Inne

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów oraz ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym
  • uczciwość zawodowa
  • umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • pełna dyspozycyjność (zakończona edukacja)
  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – motywacyjny system wynagrodzeń
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie