Stolarz

    do negocjacji
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    3 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    8 maja 2021

W związku z stałym rozwojem biznesowym FIBRIS S.A. z siedzibą w Przemyślu – producent płyt pilśniowych i dystrybutor produktów drewnopochodnych poszukuje osób na stanowisko:STOLARZ

Opis stanowiska:
•obsługa maszyn ( pilarka , wyrówniarka ),
•przygotowywanie materiałów do produkcji palet,
•zbijanie palet ,
•praca jednozmianowa od 7-15.

Wymagania:
•odpowiedzialność
•dokładność
•dyspozycyjność

Oferujemy:
•Stabilną pracę w dużej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy na
umowę o pracę
•Motywujące warunki zatrudnienia
•Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy proszone są o przesłanie swojego cv na email: kariera@fibris.pl
z dopiskiem „stolarz” lub osobiście w siedzibie
Spółki ul. Ofiar Katynia 17, Przemyśl.