Technolog-programista CNC

  • Opublikowano:
    7 miesiące temu
  • Ostateczny termin:
    7 marca 2020

Firma B&P Engineering poszukuje

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie programów CNC w systemie CAM
  • Dobór narzędzi oraz parametrów obróbki
  • Nadzór nad wdrazaniem sztuk
  • Opracowywanie technologii i przewodników technologicznych
  • Wykonywanie kalkulacji i symulacji obróbki
  • Aktywny udział w procesach optymalizacyjnych
  • Prowadzenie biblioteki narzędzi skrawających

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( mechanika i budowa maszyn,  technologia wytwarzania, pokrewne)
  • Doświadczenie na stanowisku technolog-programista CNC w branży stalowej
  • Znajomość programów CAM, w szczególności Edgecam
  • Wiedza inżynierska z zakresu materiałoznawstwa, wytrzymałości materiałów, technologii wykonania
  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wiedza z zakresu spawalnictwa i obróbki skrawaniem
  • Znajomość branż:: zbiorniki, rurociągi przemysłowe, instalacje chłodnicze, wentylacyjno-klimatyzacyjne,  cieplne
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialność w realizacji obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • konkurencyjne pakiety wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy, samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych

Wyślij aplikacje, być może mamy odpowiednią pracę dla Ciebie !

Dział Rekrutacji:

hr@engineering-bp.com