Praktyki tłumaczeniowe, dziennikarskie, edytorskie

„Szukasz praktyk? Interesują Cię języki obce, słowo pisane i nowe technologie? To dobrze się składa, bo PhotoAiD szuka takich właśnie osób na praktyki studenckie!

Kim jesteśmy?
PhotoAiD to polski start-up, który stworzył wspomagane sztuczną inteligencją narzędzie do robienia zdjęć biometrycznych. Zdjęcie do dowodu, paszportu czy legitymacji studenckiej musi mieć białe, jednolite tło i konkretne wymiary, musi być odpowiednio wykadrowane, a także spełniać cały szereg innych wymagań. Nasz edytor zdjęć pozwala wgrać dowolne zdjęcie, które w zaledwie parę sekund będzie przerobione, tak aby zostało zaakceptowane w urzędzie. Robiąc zdjęcie na naszej stronie/aplikacji mobilnej, oszczędza się czas i pieniądze, a co więcej zdjęcie wybiera się do woli na własnym telefonie, bez presji fotografa.

Praktyki studenckie mogą mieć charakter jednego z profili…
Praktyki tłumaczeniowe – Twoja praca będzie polegać na tłumaczeniach i lokalizacji zarówno treści na stronie jak i interfejsu aplikacji mobilnej. Nauczysz się również podstaw content writingu i SEO, pisząc w różnych językach.

Praktyki dziennikarskie – Dołączysz do naszego działu Outreach i będziesz kontaktować się z dziennnikarzami, blogerami i instytucjami z całego świata. (Na koncie mamy już artykuł w Forbes’ie, teraz pora na Time)

Praktyki edytorskie – Będziesz pilnować jakości naszego contentu, tworząc nowy według najwyższych standardów i optymalizując ten niedoskonały według zasad SEO … albo mogą być startupową mieszanką wszystkich trzech!

Czego oczekujemy?
Zaangażowania i chęci rozwoju w kierunku marketingu / tłumaczeń / copywritingu / SEO
Znajomości języka angielskiego na poziomie C1 (każdy dodatkowy język będzie atutem)
Lekkiego pióra
Dyspozycyjności co najmniej 20h / tydzień
Digital Mindset
Jakie obowiązki Cię czekają?

Aby aplikować, wyślij swoje CV na maciej.kubiak@vocapp.com a w tytule maila napisz “Praktyki Studenckie”. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 48h!

Dodaj komentarz

Font Resize
Contrast